| شنبه 28 مهر 1397     
سفارشی سازی
   EN
 
 
    
  
 
 

به گزارش روابط عمومی اداره کل حفاظت محیط زیست خوزستان- در هفته محیط زیست فرمانده یگان و مأموران یگان حفاظت محیط زیست دزفول با ریاست دادگستری شهرستان دزفول دیدار و در این دیدار مسایل و چالش های زیست محیطی مطرح و بررسی گردید.

فرهاد قلی نژاد رئیس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان دزفول ضمن تبریک هفته محیط زیست در این دیدار گفت: «محیط زیست بستر حیات و زندگی است که حفاظت از طبیعت و گونه های جانوری و گیاهی توسط سازمان حفاظت محیط زیست و یگان حفاظت محیط زیست صورت می گیرد و شهرستان دزفول با دارا بودن زیستگاه ها و اکوسیستم های متنوع دارای مناطق ارزشمند و زیستگاه گونه های در خطر انقراض و مهمی همچون گوزن زرد ایرانی، لاک پشت فراتی و سمندر امپراطور است و حفاظت از طبیعت و محیط زیست شهرستان دزفول نیازمند حمایت کلیه ارگان ها و دستگاههای دولتی و البته مشارکت مردم و جوامع محلی است».

همچنین در این دیدار دکتر ممبینی ریاست دادگستری شهرستان دزفول نیز گفت: «محیط زیست متعلق به همه و مهم است و دادگستری دزفول نیز حمایت های لازم را در حفاظت از محیط زیست بعمل آورده و آماده همکاری و حمایت های بیشتر است و جا دارد در راستای حفاظت از محیط زیست، فرهنگ سازی و آموزش لازم به شهروندان ارائه شود».

در این نشست، مأموران یگان حفاظت محیط زیست پارک ملی دز، پاسگاه محیط بانی قلعه شاداب و اداره حفاظت محیط زیست دزفول حضور داشتند.

 

ارسال به دوستاننام فرستنده:
ایمیل فرستنده:
نام گیرنده:
ایمیل گیرنده:


 
mail print pdf doc
0
rate rate
0

تاریخ: دوشنبه 21 خرداد 1397     بازدید ها: 103     دسته: اخبار     
 

 


اداره کل حفاظت  محیط زیست استان خوزستان
Departement Of Environment
   تماس با ما
   اهواز :بلوار گلستان نرسیده به پنج طبقه
        سازمان آب و برق-انتهای خیابان آذین  
       

    تلفن : 70-33737769
    فکس : 33737772
    سروش : khzdoe@
    ایمیل : info@khzdoe.ir
    

  قوانین و مقررات
  کارگروه ها و جلسات
  مقالات تخصصی
  اداره محیط زیست شهرستانها
  اخبار و رویدادها
  آخرین پروژه ها

  شکایات
  گالری تصاویر
  خدمات دولت الکترونیک
  آموزش و مشارکت های مردمی
  مناطق حفاظت شده
  مناطق شکار ممنوع

طراحی و پیاده سازی: راد رایانه