| سه شنبه 22 آبان 1397     
سفارشی سازی
   EN
 
 
    
  
 
 

به گزارش روابط عمومی اداره کل حفاظت محیط زیست خوزستان- احمدرضا لاهیجان زاده مدیرکل حفاظت محیط زیست خوزستان از پروژه های زیست محیطی در دست اجرای مجموعه پتروشیمی بندر امام خمینی بازدید نمود.

 در جریان این بازدید احمدرضا لاهیجان زاده مدیرکل حفاظت محیط زیست خوزستان ضمن تقدیر از فعالیت های انجام شده در حوزه محیط زیست این پتروشیمی گفت: حذف واحد کلرآلکالی یکی از اقدامات بسیار مهمی بود که پس از سال ها متوقف شد و تغییر فرآیند داد.

 وی ادامه داد: نمی توان سلامت مردم را با ارزش های اقتصادی سنجید. سلامت مردم از همه چیز مهمتر است و باید در تولید از بهترین روش های نوین که آسیب کمتری به محیط زیست وارد می نماید، استفاده شود.

 مدیر کل حفاظت محیط زیست استان خوزستان از مسئولین مجموعه پتروشیمی بندر امام خواست تا مدیریت مصرف آب را با توجه به شرایط خشکسالی و کمبود آب مدنظر قرار دهند و بتوانند با بازچرخانی آب و استفاده مجدد از روش های تامین آب استفاده نمایند.

حمیدرضا رستمی مدیر عامل شرکت پتروشیمی بندر امام(ره) نیز گزارشی از آخرین وضعیت پروژه های زیست محیطی از قبیل تصفیه خانه بزرگ مرکزی و تغییر فرآیند واحد کلرآلکالی ارائه نمود.

 وی ادامه داد: این تصفیه‌خانه توان تصفیه 30 هزار متر مکعب در روز را دارد و عملیات اجرایی پروژه از سال ۹۵ شروع شد و قرار است در سال ۹۸ به پایان برسد.

 مدیر عامل شرکت پتروشیمی بندر امام(ره) در خصوص سایر فعالیت‌های زیست محیطی این مجموعه به توسعه فضای سبز شرکت و مشارکت در فضای سبز شهر و مسئولیت‌های اجتماعی اشاره نموده و مواردی را بیان کرد و خواستار همکاری و راهنمایی مجموعه کارشناسی محیط زیست در راهبرد برنامه های زیست محیطی مجموعه شد.

ارسال به دوستاننام فرستنده:
ایمیل فرستنده:
نام گیرنده:
ایمیل گیرنده:


 
mail print pdf doc
0
rate rate
0

تاریخ: سه شنبه 30 مرداد 1397     بازدید ها: 214     دسته: اخبار     
 

 


اداره کل حفاظت  محیط زیست استان خوزستان
Departement Of Environment
   تماس با ما
   اهواز :بلوار گلستان نرسیده به پنج طبقه
        سازمان آب و برق-انتهای خیابان آذین  
       

    تلفن : 70-33737769
    فکس : 33737772
    سروش : khzdoe@
    ایمیل : info@khzdoe.ir
    

  قوانین و مقررات
  کارگروه ها و جلسات
  مقالات تخصصی
  اداره محیط زیست شهرستانها
  اخبار و رویدادها
  آخرین پروژه ها

  شکایات
  گالری تصاویر
  خدمات دولت الکترونیک
  آموزش و مشارکت های مردمی
  مناطق حفاظت شده
  مناطق شکار ممنوع

طراحی و پیاده سازی: راد رایانه