| شنبه 4 اسفند 1397     
سفارشی سازی
   EN
 
 
    
  
 
 

جایزه محیط زیستی رادمنش، ساز و کاری است برای شناسایی افراد تلاشگر اما گمنام در حوزه محیط زیست و در گستره زاگرس

به گزارش روابط عمومی اداره کل حفاظت محیط زیست خوزستان- این جایزه برای اولین بار با مدیریت بخش خصوصی در کشور اجرایی شده است و دکتر رادمنش پزشک متعهد، نویسنده، استاد دانشگاه و متخصص پوست مو و زیبایی، فرزند برومند زاگرس در ادامه توجه و حمایت هایش از محیط زیست و به منظور ارج نهادن به فعالیت های داوطلبانه دوستداران محیط زیست از مرداد ماه 96 از این جایزه در اهواز رونمایی نموده و بعد از دریافت درخواست ها و انجام داوری امروز منتخبین جوایز خود را دریافت نمودند.

دکتر خرازیان مقدم مدیرکل دفتر زیستگاه ها و حیات وحش سازمان حفاظت محیط زیست به نمایندگی از معاونت محیط زیست طبیعی، در این مراسم ضمن تقدیر از دست اندرکاران این جایزه، بر نقش و نیاز مشارکت مردم در حفظ زیستگاه ها تاکید نمودند و در ادامه به تشریح ارزش های اکولوژیکی زاگرس و وصیعت زیستمندانش پرداختند.

از بین منتخبین اولین دوره این جایزه، دو خوزستانی تلاشگر وجود دارد که فعالیت های داوطلبانه آنها هیات داوری را متقاعد به اهدا جایزه به آنها نموده است.

سمیه علیدشت مدیر انجمن دوستداران محیط زیست شهر قلعه تل در بخش انجمن ها بدلیل فعالیت های گسترده در حوزه اموزش محیط زیست، کاشت نهال، احیای کوهستان، جمع اوری زباله و...برنده لوح سپاس و پنج میلیون تومان وجه نقد شدند، همچنین هوشنگ عالی نسب،فعال محیط زیستی شهر مسجد سلیمان در بخش افراد حقیقی به دلیل همت و تلاش در جهت اجرای اموزش برای رده های مختلف سنی، موفق به دریافت لوح سپاس و مبلغ سه میلیون تومان شده اند.

سایر منتخبین این جایزه عبارتند از: تشکل حامیان محیط زیست ممسنی، از استان فارس، انجمن رفتگران طبیعت سمیرم، از استان اصفهان، محمد حسین اریا از یاسوج، جواد قریب از بروجرد، عیسی فرهی نسب از سیسخت و حسن باپیریان از گیلان غرب ، می باشد.

گفتنی است دومین دوره این جایزه بزودی در اهواز اعلان عمومی خواهد شد.

ارسال به دوستاننام فرستنده:
ایمیل فرستنده:
نام گیرنده:
ایمیل گیرنده:


 
mail print pdf doc
0
rate rate
0

تاریخ: یک شنبه 11 شهریور 1397     بازدید ها: 104     دسته: اخبار     
 

 


اداره کل حفاظت  محیط زیست استان خوزستان
Departement Of Environment
   تماس با ما
   اهواز :بلوار گلستان نرسیده به پنج طبقه
        سازمان آب و برق-انتهای خیابان آذین  
       

    تلفن : 70-33737769
    فکس : 33737772
    سروش : khzdoe@
    ایمیل : info@khzdoe.ir
    

  قوانین و مقررات
  کارگروه ها و جلسات
  مقالات تخصصی
  اداره محیط زیست شهرستانها
  اخبار و رویدادها
  آخرین پروژه ها

  شکایات
  گالری تصاویر
  خدمات دولت الکترونیک
  آموزش و مشارکت های مردمی
  مناطق حفاظت شده
  مناطق شکار ممنوع

طراحی و پیاده سازی: راد رایانه