استاندار خوزستان- باید تلاش کنیم تصفیه خانه شرق اهواز تا پایان سال جاری به بهره برداری برسد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل حفاظت محیط زیست خوزستان:چهل و هشتمین جلسه شورای حفاظت کیفی رودخانه کارون روز سه شنبه در محل سالن شهید رجایی استانداری به ریاست استاندار خوزستان تشکیل شد در این جلسه که به پیگیری مصوبات  کمیته تخصصی شورای حفاظت کیفی کارون پرداخته شد.
غلامرضا شریعتی استاندار خوزستان بر سرعت بخشیدن به پروژه های حوزه آب و فاضلاب تأکید کرد و گفت این برنامه ها باید به جدیت دنبال شود. 
وی ادامه داد: پنج  تصفیه خانه در پنج شهر استان در حال ساخت است و باید تلاش شود تا پایان امسال به بهره برداری برسد.
وی  از  همه مسئولین در این حوزه فعالیت می‌نمایند خواست تا تلاش نمایند اعتبارات لازم را جذب و کارها به جدیت دنبال نمایند.
استاندار خوزستان ورود  فاضلاب به رودخانه کارون را موجب آسیب به محیط زیست سلامت مردم و اکوسیستم منطقه دانست و ادامه داد: تلاش خواهیم کرد که تصفیه خانه شرق اهواز تا پایان سال جاری با حضور مسئولین به بهره‌برداری برسد.
وی از آبفای استان نیز خواست با همکاری پیمانکاران تلاش کند تا نواقص این پروژه هرچه زودتر برطرف شود.

شریعتی در بخش دیگری از سخنان خود به حضور و پیگیری مدیران در مصوبات جلسه شورای حفاظت کیفی کارون اشاره کرد و گفت: ما مسئولیت پذیرفته‌ایم و باید تمام تلاش خود را انجام دهیم تا کارها به موقع انجام شود و حضور در جلسات شورای حفاظت کیفی برای مدیران الزامی است و مدیران باید جوابگوی  عملکرد بخش خود باشد.
 در این جلسه احمدرضا لاهیجان زاده مدیرکل حفاظت محیط زیست خوزستان نیز به مصوبات کمیته تخصصی شورای حفاظت کیفی رود خانه  کارون در خصوص فاضلاب شهری رفع نواقص و دفع آبهای سطحی قبل از شروع بارندگی وهمچنین رفع نواقص نقاط بحرانی فاضلاب شهر اهواز و پروژه انتقال فاضلاب جهت تصفیه به تصفیه‌خانه واحد کشت و صنعت نیشکر مطرح و مورد بحث قرار گرفت.

ارسال به دوستاننام فرستنده:
ایمیل فرستنده:
نام گیرنده:
ایمیل گیرنده:


 
mail print pdf doc
0
rate rate
0

تاریخ: شنبه 31 شهریور 1397     بازدید ها: 81     دسته: اخبار     
طراحی و پیاده سازی: راد رایانه