| شنبه 4 اسفند 1397     
سفارشی سازی
   EN
 
 
    
  
 
 

مدیرکل حفاظت محیط زیست خوزستان خواستار مشارکت بهداشت و شهرداری در زمینه برخورد با عرضه کنندگان پرندگان شکارشده در بازار شد

به گزارش روابط عمومی اداره کل حفاظت محیط زیست خوزستان- در روز سه شنبه 17 مهرماه جلسه کارگروه تخصصی مخاطرات زیست محیطی استان خوزستان در محل ستاد بحران استانداری تشکیل شد. احمدرضا لاهیجان زاده مدیرکل حفاظت محیط زیست خوزستان در این جلسه به آغاز فصل مهاجرت پرندگان به تالاب های استان اشاره کرد و خواستار مشارکت بیشتر دستگاه ها با محیط زیست در زمینه برخورد با متخلفین شکار صید شد.

وی ادامه داد: با توجه به اینکه صید پرندگان بیشتر در تالاب ها همچون هورالعظیم به شادگان صورت می پذیرد از مسئولین هنگ مرزی خواست تا در زمینه کنترل ورود افراد به این منطقه همکاری بیشتری با محیط بانان داشته باشد .

لاهیجان زاده همچنین از شهرداری و بهداشت نیز درخواست نمود تا برابر تا با عرضه کنندگان پرندگان در بازارهای استان برابر وظایف قانونی خود مشارکت داشته باشد.

وی ادامه داد: چون این پرندگان که ناقل بیماری هایی چون آنفولانزای فوق حاد پرندگان هستند و می توانند بر سلامت مردم تاثیر گذار باشند. باید برابر قانون با عرضه کنندگان برخورد شود.

لازم به ذکر است در این جلسه در خصوص آخرین اقدامات در مهار آتش سوزی بخش عراقی تالاب هورالعظیم و همچنین وضعیت بارندگی و ضرورت بهره گیری از آب در بخش کشاورزی گزارشات ارائه گردید.

ارسال به دوستاننام فرستنده:
ایمیل فرستنده:
نام گیرنده:
ایمیل گیرنده:


 
mail print pdf doc
0
rate rate
0

تاریخ: چهار شنبه 18 مهر 1397     بازدید ها: 57     دسته: اخبار     
 

 


اداره کل حفاظت  محیط زیست استان خوزستان
Departement Of Environment
   تماس با ما
   اهواز :بلوار گلستان نرسیده به پنج طبقه
        سازمان آب و برق-انتهای خیابان آذین  
       

    تلفن : 70-33737769
    فکس : 33737772
    سروش : khzdoe@
    ایمیل : info@khzdoe.ir
    

  قوانین و مقررات
  کارگروه ها و جلسات
  مقالات تخصصی
  اداره محیط زیست شهرستانها
  اخبار و رویدادها
  آخرین پروژه ها

  شکایات
  گالری تصاویر
  خدمات دولت الکترونیک
  آموزش و مشارکت های مردمی
  مناطق حفاظت شده
  مناطق شکار ممنوع

طراحی و پیاده سازی: راد رایانه