| دوشنبه 6 خرداد 1398     
سفارشی سازی
   EN
 
 
    
  
 
 

 به گزارش روابط عمومي اداره كل حفاظت محيط زيست خوزستان- پنجاهمین کارگروه استانی بررسی گزارش های ارزیابی محیط زیستی در روز سه شنبه مورخ 21/12/97  در محل سالن جلسات اداره کل حفاظت محیط زیست خوزستان به ریاست مدیر کل حفاظت محیط زیست خوزستان برگزار شد .

این کارگروه با هدف بررسی طرح  پرورش میگو در هندیجان با حضور مدير كل،كارشناسان و نمایندگان دستگاه هاي ذيربط استاني ،مجری و مشاور زیست محیطی برگزار گردید.

در این کارگروه  احمد رضا لاهیجان زاده مدیر کل حفاظت محیط زیست خوزستان ضمن قدردانی  از اعضاء به خاطر حضور مداوم و ارائه نظرات سازنده و ارشادی و برگزاری این تعداد کارگروه و طرح های مطرح شده ، نشان دهنده حجم بالاي پروژه هاي عمراني در استان و تلاش همكاران اين اداره كل به منظور تسريع در پاسخگويي به مجريان طرح ها دانست.

وی ادامه داد، این مسئله ضرورت توجه به محیط زیست استان را  بیشتر نمایان می سازد و بالطبع انجام مطالعات ارزیابی و نظارت بر روند اجرای آنها، می تواند باعث کاهش پیامد های  منفی زیست  محیطی  طرح های عمرانی گردد .

لازم بذکر از زمان   تغيير در فرآيند بررسي گزارش های ارزيابي اثرات محیط زیستی" سه ماهه سوم سال 1392 تا پایان سال 1397 "تا کنون 50 کارگروه استانی در اداره كل حفاظت محيط زيست خوزستان برگزار گردیده و  68 طرح بزرگ عمراني بررسي شده است که بر این اساس بیشترین پروژه های  مطرح شده مربوط به نیروگاه، خطوط لوله نفت و گاز و پرورش آبزیان بوده است.

  این در حالی است  از زمان تصویب آیین نامه ارزیابی اثرات محیط زیستی تا سال1397 نزدیک به 230 طرح بزرگ صنعتی ،خدماتی وکشاورزی مشمول گزارش ارزیابی در استان خوزستان مطرح گردیده است.

در پایان این کارگروه به پاس قدردانی، از سوی  مدیر کل محیط زیست خوزستان لوح تقدیر به اعضا اهدا شد.

ارسال به دوستاننام فرستنده:
ایمیل فرستنده:
نام گیرنده:
ایمیل گیرنده:


 
mail print pdf doc
0
rate rate
0

تاریخ: پنج شنبه 23 اسفند 1397     بازدید ها: 58     دسته: اخبار     
 

 


اداره کل حفاظت  محیط زیست استان خوزستان
Departement Of Environment
   تماس با ما
   اهواز :بلوار گلستان نرسیده به پنج طبقه
        سازمان آب و برق-انتهای خیابان آذین  
       

    تلفن : 70-33737769
    فکس : 33737772
    سروش : khzdoe@
    ایمیل : info@khzdoe.ir
    

  قوانین و مقررات
  کارگروه ها و جلسات
  مقالات تخصصی
  اداره محیط زیست شهرستانها
  اخبار و رویدادها
  آخرین پروژه ها

  شکایات
  گالری تصاویر
  خدمات دولت الکترونیک
  آموزش و مشارکت های مردمی
  مناطق حفاظت شده
  مناطق شکار ممنوع

طراحی و پیاده سازی: راد رایانه