سه شنبه 1 مرداد 1398

به گزارش روابط عمومي اداره كل حفاظت محيط زيست خوزستان-  جلسه اي با حضور سرپرست اداره حفاظت محيط زيست شهرستان لالي و دادستان عمومي و انقلاب در دفتر دادستاني برگزار گرديد.

در اين ديدار محمد علي محمدي دادستان شهرستان لالي اظهار اميدواري كردكه با آغاز فعاليت اداره حفاظت محيط زيست ،تلاش جهت صيانت از ذخاير جانوري و گياهي منطقه افزايش يابد و شاهد ارتقاي وضعيت سلامت و بهداشت جامعه در حيطه تكاليف مرتبط با اداره حفاظت محيط زيست باشيم.

  مهدي زمانپور سرپرست اداره محيط زيست شهرستان نيز ضمن تشكر از دادستان و حمايت هاي قضايي ايشان بر لزوم تعامل ميان اداره محيط زيست و مقامات قضايي تاكيد كرده و اظهار داشت، در شرايط كنوني ارائه آموزش به برخي گروه هاي هدف جهت پيشگيري از وقوع جرايمي مانند  شكار و صيدغيرمجاز ، ضروري به نظر مي رسد.

وي ادامه داد: حفاظت از محيط زيست و منابع طبيعي كه امانتي در دست نسل حاضر و متعلق به آيندگان است امري ضروري مي باشد كه بايد بدون تخريب و تضعيف و با استفاده درست در جهت توسعه پايدار به نسل هاي آينده انتقال داده شود ، در پايان خواستار تسريع در رسيدگي خارج از نوبت به پرونده هاي زيست محيطي و عدم اطاله دادرسي درخصوص پرونده هاي جرائم زيست محيطي شد.

 همچنين از حمايت هاي دستگاه قضايي از محيط زيست در راستاي صيانت از حقوق زيست محيطي تشكر و قدر داني نمود.

دادستان

ارسال به دوستاننام فرستنده:
ایمیل فرستنده:
نام گیرنده:
ایمیل گیرنده:


 
mail print pdf doc
0
rate rate
0

تاریخ: سه شنبه 20 فروردین 1398     بازدید ها: 52     دسته: اخبار     
تا کنون نظری ثبت نشده
نام
متن نظر

کد امنیتی:
captcha
طراحی و پیاده سازی: راد رایانه