سه شنبه 1 مرداد 1398

 به گزارش روابط عمومي اداره كل حفاظت محيط زيست خوزستان، مهدي زمانپور سرپرست اداره حفاظت محيط زيست شهرستان لالي از برگزاري نشست مشترك با سپاه پاسداران و با حضور صيادان اين شهرستان خبر داد .

زمانپور ضمن تشكر از  فرماندهي سپاه پاسداران كه با حمايت مطلوب نسبت به برگزاري اين نشست اهتمام  ورزيده ، بيان نمود : هرساله از اواسط اسفندماه تا اواسط ارديبهشت كه فصل تخم ريزي و توليد مثل آبزيان مي باشد به عنوان فصل ممنوعه صيد اعلام گرديده و در فصل ممنوعه هرگونه صيد ماهي در رودخانه ها ، تالاب ها ، درياچه ها و كليه منابع آبي ممنوع بوده و با متخلفان به شدت برخورد خواهد شد .

همچنين وي افزود انتظار مي رود تمامي صيادان مجاز ضمن جلوگيري از هرگونه صيد ماهي در اين فصل در صورت مشاهده هرگونه تخلف مراتب را به اداره حفاظت محيط زيست لالي اطلاع رساني نمايند.

در ادامه جلسه سرگرد محمودي فرمانده سپاه پاسداران شهرستان لالي  به بيان اهم مسائل و مشكلات جابجايي و ايمني ميهمانان نوروزي و مشكلات زيست محيطي منطقه از جمله مشكل پسماندهاي شهرستان، شكار و صيد غير مجاز و در اين زمينه ها به بحث و تبادل نظر پرداختند. در پايان ابراز اميدواري شد با برگزاري و تداوم چنين جلساتي و نيز حضور ادارات متولي در اين جلسات به حفاظت و حمايت  از محيط زيست كمك هاي شاياني نمايند.

 

جلسه هماهنگي با سپاه پاسداران و صيادان

ارسال به دوستاننام فرستنده:
ایمیل فرستنده:
نام گیرنده:
ایمیل گیرنده:


 
mail print pdf doc
0
rate rate
0

تاریخ: سه شنبه 20 فروردین 1398     بازدید ها: 54     دسته: اخبار     
تا کنون نظری ثبت نشده
نام
متن نظر

کد امنیتی:
captcha
طراحی و پیاده سازی: راد رایانه