محیط زیست استان با صدور بیانیه ای حمایت خود را از سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران اعلام کرد

به گزارش روابط عمومی اداره کل حفاظت محیط زیست خوزستان-  درمتن این پیام که در بیست و یکمین روز از فروردین ماه 98 صادر شده ،آمده است :

تروریست خواندن سپاه پاسداران انقلاب اسلامی توسط آمریکا اتفاق بسیار مهمی در تاریخ ایران اسلامی است. رئیس جمهوری مستکبر و نادان آمریکا اقدامات دیوانه وار متعددی در عرصه بین المللی انجام داده , اما تصمیم اخیر  او بسیار نادرست و توهین به ملت ایران بوده است.

سپاه پاسداران انقلاب اسلامی بازوی دفاعی کشور بوده و عصاره فضایل ملت در فرزندان پاسداردیده می شود . آمریکا به فرزندان نیک این مرز و بوم لقب تروریست داده و امروز شاهد حمایت همه جانبه از این نهاد مقدس جمهوری اسلامی در سرتا سر ایران عزیز هستیم.

بدون تردید با این تصمیم رئیس جمهور آمریکا , جایگاه سیاسی و موقعیت ایران نسبت به گذشته درخشان تر شده و در داخل کشور نیز وحدت و انسجام بین ملت ما بیش از پیش خواهد شد.

در طول تاریخ مبارزه های تمدن حق و باطل وجود داشته, در این برهه از زمان این پیام آمریکا بیشتر مانور تبلیغاتی و جنگ روانی علیه ملت ایران است, تا شکافی بین مردم و سپاه پاسداران ایجاد نماید, در حالی که 80 میلیون پاسدار برای حراست از آرمان های انقلاب اسلامی ایستاده اند و تا خون در بدن دارند مقاومت می کنند.

لذا ما پرسنل حفاظت محیط زیست استان حمایت همه جانبه خود را از سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران اعلام داشته و در کنار ملت شریف ایران اسلامی حامی اقدامات و تصمیمات شما در عرصه های ملی و بین المللی خواهیم ماند.

ارسال به دوستاننام فرستنده:
ایمیل فرستنده:
نام گیرنده:
ایمیل گیرنده:


 
mail print pdf doc
0
rate rate
0

تاریخ: چهار شنبه 21 فروردین 1398     بازدید ها: 65     دسته: اخبار     
طراحی و پیاده سازی: راد رایانه