سه شنبه 29 مرداد 1398

 رییس اداره حفاظت میحط زیست شهرستان رامشیر از دستگیری متخلف حمل و عرضه غیرمجاز 515 قطعه ماهی همزمان با فصل ممنوعه در شهرستان رامشیر خبر داد

به گزارش روابط عمومی اداره کل حفاظت محیط زیست خوزستان ، متخلف حمل و عرضه 515 قطعه ماهی همزمان با فصل ممنوعه  در شهرستان رامشیر دستگیر شد.

داود رشیدی پور رییس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان رامشیر در این خصوص گفت: با توجه به  ممنوعیت صید در فصل تخم ریزی ، یگان حفاظت محیط زیست شهرستان در راستای پایش و کنترل رودخانه جراحی با هماهنگی نیروهای انتظامی، متخلف حمل و عرضه ماهی که اقدام به خرید ماهی از سطح شهرستان و انتقال آن به شهرستان مجاور می کرد ،  دستگیر نمود و متخلف پس از تشکیل پرونده و تنظیم صورتجلسه جهت پیگیری مراحل قانونی به مراجع قضائی معرفی شد .

وی درخصوص ماهی های کشف شده از متخلف گفت:515 قطعه ماهی مکشوفه که بیشتر سرخه و بنی بودند با هماهنگی مسئولین قضایی  و بعد از تأیید دکتر دامپزشکی به بهزیستی شهرستان تحویل داده شد.

لازم بذکر است، طبق قانون و مقررات حفاظت محیط زیست، صید ماهی از 15 اسفند ماه تا  15 اردیبهشت ماه که مقارن با فصل تکثیر و تخم ریزی ماهیان است به مدت دو ماه در کلیه منابع آبی استان اعم از رودخانه، تالاب، دریاچه و آب بندهای طبیعی ممنوع است.

 

ماهی فصل ممنوعه رامشیر

ارسال به دوستاننام فرستنده:
ایمیل فرستنده:
نام گیرنده:
ایمیل گیرنده:


 
mail print pdf doc
0
rate rate
0

تاریخ: سه شنبه 27 فروردین 1398     بازدید ها: 52     دسته: اخبار     
تا کنون نظری ثبت نشده
نام
متن نظر

کد امنیتی:
captcha
طراحی و پیاده سازی: راد رایانه