چهار شنبه 27 شهریور 1398

 رئیس اداره حفاظت محیط  زیست اهواز از راه اندازی سیستم جدید امحای پسماندهای عفونی بیمارستان رازی اهواز به مناسبت هفته  محیط زیست خبر داد

به گزارش روابط عمومی اداره کل حفاظت محیط زیست خوزستان: سیستم جدید امحا پسماندهای عفونی بیمارستان رازی اهواز به مناسبت هفته  محیط زیست راه اندازی شد

علی بنی عگبه رئیس اداره حفاظت محیط  زیست اهواز گفت: بیمارستان ها از منابع مهم تولید پسماندهای عفونی هستند که ضروری است نسبت به بی خطرسازی آنها پیش از خروج از بیمارستان ها اقدام شود. در این راستا پایش ۲۰بیمارستان اهواز مرتباً انجام و نواقص تا استانداردسازی پیگیری می شود.

وی افزود: بیمارستان رازی یکی از بیمارستان هایی است که طی یکسال اخیر با افزایش حجم پسماند تولیدی و ایجاد اختلالاتی در مدیریت پسماند مواجه بوده است.باتوجه به پیگیری های بعمل آمده سیستم دوم امحا پسماندهای عفونی در این بیمارستان راه اندازی و خطر خروج پسماند بی خطرسازی نشده به صفر نزدیک شد.

بنی عگبه گفت : در شرایط جدید بیمارستان از ظرفیت دوهزار لیتری دستگاه های خود بهره برداری نموده و شرایط قابل قبولی را بدست آورده است .

رئیس اداره محیط زیست شهرستان اهواز با حضور در بیمارستان و بازدید از راه اندازی دستگاه جدید با اهدای لوح تقدیر از مجموعه مسئولین دوستدار محیط زیست بیمارستان رازی قدردانی نموده و ضمن ارج نهادن به تلاش همکاران خود دراداره محیط زیست اهواز و بیمارستان که تا حصول نتیجه کار را دنبال کرده اند  از کادر مدیریت بیمارستان خواست، همچنان در حفظ شرایط بدست آمده کوشا باشند .

ارسال به دوستاننام فرستنده:
ایمیل فرستنده:
نام گیرنده:
ایمیل گیرنده:


 
mail print pdf doc
0
rate rate
0

تاریخ: سه شنبه 21 خرداد 1398     بازدید ها: 87     دسته: اخبار     
تا کنون نظری ثبت نشده
نام
متن نظر

کد امنیتی:
captcha
طراحی و پیاده سازی: راد رایانه