برگزاری همایش زیست محیطی در امیدیه

به گزارش روابط عمومي اداره كل حفاظت محيط زيست خوزستانصبح همایش زیست محیطی با موضوع  آلودگی های محیط زیست و آتش سوزی در عرصه های طبیعی توسط اداره حفاظت محیط زست شهرستان امیدیه و با همکاری اداره آموزش شرکت بهره برداری نفت و گاز آغاجاری ، انجمن نسیم سبز امیدیه و هیئت کوهنوردی شهرستان امیدیه در سالن اداره آموزش شرکت بهره برداری نفت و گاز آغاجاری با حضورفرماندار و بخشدار امیدیه و مسئولان دستگاه های اجرایی و روسای ادارات محیط زیست بهبهان و رامشیر و انجمن های زیست محیطی شهرستان امیدیه به مدت 4 ساعت برگزارگردید.

 در این همایش ابتدا مسئول HSE و محیط زیست شرکت بهره برداری نفت و گاز آغاجاری ضمن خیرمقدم به مدعوین توضیحاتی در مورد مسائل زیست محیطی شرکت ارائه داد بعد از آن بخشدار امیدیه مطالبی در خصوص مسائل زیست محیطی بیان نمود .

سپس عباسی لرکی و عباس شهروئی به ترتیب آلودگی های زیست محیطی و آتش سوزی در عرصه های طبیعی را در قالب پاورپوینت بصورت کارگاه آموزشی و تخصصی ارائه دادند. در پایان سید مهران رفیعی فرماندار امیدیه ضمن مهم خواندن مسئله محیط زیست ، بر لزوم فرهنگ سازی و آگاهی دادن به مردم توسط دستگاه های ذیربط تاکید کرد. لازم به ذکر است تعداد 80 نفر در این همایش شرکت کردند.