تقویت و افزایش توان کارشناسی محیط زیست ما را در رسیدن به اهداف سازمانی کمک می کند

تقویت و افزایش توان کارشناسی محیط زیست ما را در رسیدن به اهداف سازمانی کمک می کند 
مدیر کل حفاظت محیط زیست خوزستان در جمع پرسنل محیط زیست شهرستان دزفول- تقویت و افزایش توان کارشناسی محیط زیست ما را در رسیدن به اهداف سازمانی کمک می کند
 به گزارش روابط عمومی اداره کل حفاظت محیط زیست خوزستان، مدیرکل حفاظت محیط زیست خوزستان  با پرسنل محیط زیست  دزفول دیدار داشت .
 اشرفی مدیرکل حفاظت محیط زیست خوزستان در این دیدار  درخصوص ویژگی های جمعیتی و تنوع زیستی و گستردگی مناطق شهرستان دزفول گفت: این توانمندی‌ها شهرستان دزفول را در جایگاه  ویژه در سطح استان  قرار داده است. 
وی ادامه داد: جمعیت بالای این شهرستان می تواند زمینه تولید  پسماند ، پساب و فراوانی مشکلات زیست محیطی باشد که این مشکلات کار کنترلی محیط زیست را نیز افزایش می دهد و این مسئولیت  ما را  در قبال محیط زیست  گسترده تر خواهد کرد.
وی  در بخش دیگری تر از سخنان خود به بحث حقوق و مزایای کارکنان محیط زیست اشاره کرد و گفت: محیط زیست از لحاظ حقوق و مزایا، جزء پایین‌ترین بخش‌ها می باشد و اگر کسی عاشق کار در محیط زیست نباشد نمی تواند به خوبی به وظایف خود عمل نماید و من نیز به عنوان مدیر وظیفه دارم تا در ارتقاء رفاه مجموعه تلاش کنم و در این راستا اقداماتی هم شروع شده که انشاء‌الله اثرات آن دیده شود.
 او  در خصوص انجام وظیفه گفت: از لحاظ انجام وظیفه تفاوتی بین محیط بانان و کارشناسان دیده نمی‌شود و در نگاه مدیریتی این تفاوت وجود ندارد و کار هر مجموعه در جایگاه خود با ارزش است و هر جا نیاز باشد باید به یکدیگر کمک کنند.
 اشرفی  به  خطرات ناشی از کار در حوزه محیط بانی اشاره کرد و گفت: محیط بانان با آسیب ها و خطرات بیشتری در حوزه کاری روبرو می‌شوند .
مدیر کل حفاظت محیط زیست خوزستان  به موضوع  تجهیزات ادارات اشاره کرد و گفت: برنامه‌هایی برای رفع نیاز ادارات دیده شده و به زودی برخی از نیازهای تجهیزاتی در بین شهرستان‌ها توزیع می شود تا در انجام امور مورد بهره برداری قرار گیرد.
 وی در بخش پایانی سخنان خود به بحث مدیریت پسماند در شهرستان دزفول اشاره کرد و گفت: دزفول از لحاظ تولید پسماند بعد از شهر اهواز رتبه دوم را در استان به خود اختصاص داده که باید برای ساماندهی این پسماندها بدون چشم پوشی از اقدامات و ابزار قانونی باید کمک گرفته شود تا مشکل پسماندها در این شهرستان به خوبی مدیریت و برطرف  شود.