تقدیر از کارمندان نمونه اداره محیط زیست شوشتر

 رئیس اداره حفاظت محیط زیست شوشتر، به مناسبت روز کارمند ضمن تبریک این روز به همکاران خود از ۴ نفر از کارمندان این اداره به عنوان کارمند نمونه تقدیر نمود.

به گزارش روابط عمومی اداره کل حفاظت محیط زیست خوزستان- بهروز نجاتی در نشستی صمیمانه با کارکنان این اداره، روز کارمند را گرامی داشته و اظهار داشت: بی شک عملکرد خوب این اداره در سال گذشته و پیش رو مرهون تلاش‌ها و حس مسئولیت و وظیفه شناسی تمامی همکاران عزیزی است که در کار خود و انجام وظایف محوله هیچ گونه کوتاهی نداشته و در رفع مشکلات زیست محیطی در حیطه کاری خود و خدمت رسانی زحمت و و تلاش نموده اند و به جاست تا از همه کارمندان این اداره به عنوان کارمند نمونه یاد کنیم.

وی اخلاق و رفتار نیکو و برخورد مناسب با مسائل در محیط کاری را مهمترین شاخصه یک کارمند نمونه عنوان و تصریح کرد: کارمندان باید خلق و خوی حسنه و پذیرفتن خطاها و اشتباهات خود و تلاش برای رسیدن به ایده آل های اخلاقی و اصلاح اشتباهات و احیانا خطاهای رفتاری خود را سرلوحه کارهای خود قرار دهند.

گفتنی است، در این نشست آقایان محمدی، مقامی و خالدی و خانم سهیلی پور از سوی رئیس اداره به عنوان کارمند نمونه انتخاب و مورد تقدیر قرار گرفتند.