شنبه 30 شهریور 1398

 معاون فنی اداره کل حفاظت محیط زیست خوزستان- سلامت پرسنل از مهمترین کارها در حوزه اداری می باشد
 به گزارش روابط عمومی اداره کل حفاظت محیط زیست خوزستان- کارگاه آموزشی آشنایی با تغذیه مناسب و استرس شغلی در محیط کار در محل اداره کل حفاظت محیط زیست خوزستان برگزار شد.
در ابتدای این کارگاه آموزشی جمال شاکری معاون فنی اداره کل حفاظت محیط زیست خوزستان با بیان این مطلب که سلامت پرسنل از مهمترین دغدغه‌های مجموعه‌ اداری است،گفت: سرمایه های انسانی و سلامت جسمی و فکری کارکنان به خاطر رسیدن به اهداف سازمان از موضوعات مهم هر سازمانی می باشد.
وی تغذیه جامعه ، تحرک و استرس های کاری را از چالش های زندگی امروز دانست و گفت: این گونه کارگاه‌های آموزشی می‌تواند در بهبودی و برطرف کردن این مشکلات   به کارکنان کمک کند. وقتی مردم و  پرسنل این مجموعه راه های مقابله با استرس و روش های  صحیح تغذیه را بدانند بهتر می‌تواند در کنترل آن موفق باشند.
 در ادامه کارشناس آموزش سلامت مرکز بهداشت گفت: برگزاری این کارگاه بر اساس یک برنامه عملیاتی می باشد که قبلاً غربالگری آن توسط کارشناسان این مرکز بهداشت صورت گرفته است.
 وی ادامه داد: تغذیه،کم تحرکی و چاقی جامعه را به سمت بیماری‌های تنفسی، دیابت، فشار خون بالا و ... می برد که برای کاهش استرس از آموزش‌هایی که در این کارگاه دیده شده است می توان کمک گرفت تا بهتر در محیط کار وظایف سازمان را انجام دهیم.
 لازم به ذکر است، این کارگاه آموزشی با مشارکت اداره کل حفاظت محیط زیست خوزستان و مرکز بهداشت استان بمنظور سلامت اداری برگزار شد.

ارسال به دوستاننام فرستنده:
ایمیل فرستنده:
نام گیرنده:
ایمیل گیرنده:


 
mail print pdf doc
0
rate rate
0

تاریخ: دوشنبه 11 شهریور 1398     بازدید ها: 49     دسته: اخبار     
تا کنون نظری ثبت نشده
نام
متن نظر

کد امنیتی:
captcha
طراحی و پیاده سازی: راد رایانه