شنبه 30 شهریور 1398

  به گزارش روابط عمومي اداره كل حفاظت محيط زيست خوزستان، همزمان با  فصل تابستان و حضور دانش آموزان در کانون های پرورش فکری کودکان و نوجوانان، اداره حفاظت محیط زیست شهرستان اهواز این فرصت را غنیمت شمرده و مبادرت به برگزاری کلاس های آموزش زیست محیطی جهت کودکان و نوجوانان عضو این کانون ها در سطح شهرستان نموده است.

علی بنی عگبه رئیس اداره حفاظت محیطزیست شهرستان اهواز در این خصوص گفت: « کودکان به عنوان آینده سازان کشور باید از محیط زیست سالم برخوردار باشند و یه همین منظور لازم است آموزش های زیست محیطی را به کودکان  ارائه نمود.

رییس اداره محیط زیست اهواز در ادامه عنوان کرد: در این کلاس های آموزشی کلیات محیط زیست در دو سطح کودک و نوجوان به دانش آموزان ارائه گردیده و در کنار تدریس با طرح سوالات زیست محیطی بصورت مسابقه با اهدا کتاب زیست محیطی جذاب و نفیس از دانش آموزان علاقمند قدردانی شد.

سیده فاطمه مرعشی مسئول آموزش و مشارکتهای مردمی اداره محیط زیست شهرستان اهواز اضافه نمود : بچه ها به خوبی با مباحث محیط زیست ارتباط برقرار کرده و در فراگیری مطالب بسیار توانمند هستند .

وی عنوان کرد: با توجه به بازخوردی که طی این سال ها از آموزش کودکان و نوجوانان داشته ایم  خوشبختانه به این نکته مهم و زیربنایی رسیده ایم که با نسلی پویا تعالی پسند و پیش رونده روبرو هستیم که می طلبد برای ارتقای سطح دانش زیست محیطی دانش آموزان ، برنامه ریزی های جامعی در راستای سیاستها واهداف سازمان محیط زیست تدوین و اجرا گردد تا شاهد شکوفایی نسلی متعهدتر به محیط زیست باشیم .

ارسال به دوستاننام فرستنده:
ایمیل فرستنده:
نام گیرنده:
ایمیل گیرنده:


 
mail print pdf doc
0
rate rate
0

تاریخ: شنبه 16 شهریور 1398     بازدید ها: 13     دسته: اخبار     
تا کنون نظری ثبت نشده
نام
متن نظر

کد امنیتی:
captcha
طراحی و پیاده سازی: راد رایانه