دیدار مدیرکل حفاظت محیط زیست با فرمانده نیروی انتظامی خوزستان

مدیرکل حفاظت محیط زیست خوزستان در هفته نیروی انتظامی با فرمانده نیروی انتظامی استان دیدار کرد .

  مدیرکل حفاظت محیط زیست خوزستان در هفته نیروی انتظامی با فرمانده نیروی انتظامی استان دیدار کرد .

به گزارش روابط عمومی اداره کل حفاظت محیط زیست خوزستان- همزمان با هفته نیروی انتظامی، مدیر کل و جمعی از پرسنل محیط زیست خوزستان با فرمانده نیروی انتظامی استان دیدار کردند.

 در جریان این دیدار محمد جواد اشرفی ضمن تبریک هفته نیروی انتظامی به فرمانده و معاون انتظامی استان ، درخصوص همکاری بیشتر نیروی انتظامی و محیط زیست و یگان حفاظت محیط زیست مطالبی بیان نمود.

وی ضمن تاکید بر همکاری بر کار فرهنگ‌سازی در حوزه محیط زیست، نیازمند یاری و همکاری نیروی انتظامی در برخورد با متخلفین شکار و صید خصوصاً  افرادی که با روش های غیر اخلاقی سم زنی و استفاده از شوک الکتریکی در  صید ماهی و پرندگان استفاده می‌کنند هستیم.

 او ادامه داد: حفاظت از محیط زیست علاوه بر بهبود وضعیت زیستی انسان ها در ارتقاء امنیت اجتماعی و اقتصادی نیز تاثیر زیادی  دارد.

در ادامه این دیدار سرتیپ دوم حیدر عباس زاده فرمانده نیروی انتظامی استان ضمن ابراز خرسندی از این دیدار گفت: اعتقاد و تلاش ما در نیروی انتظامی بر حفاظت از محیط زیست است و ما به عنوان نیروی انتظامی در هر زمینه آمادگی داریم تا در کنار محیط بانان محیط زیست، حافظ طبیعت باشیم

وی ادامه داد: در هر نقطه از این کشور که توفیق خدمت داشته ام، همواره به حفاظت و حراست از انفال الهی و محیط زیست به  نیروهای زیرمجموعه خود داشته و دارم.

 در پایان این دیدار مدیرکل حفاظت محیط زیست خوزستان با اهدای تابلو و اطلس حیات وحش استان از تلاش‌های فرمانده نیروی انتظامی خوزستان تقدیر کرد.