قدردانی مدیرکل حفاظت محیط زیست خوزستان از تلاش شبانه روزی کادر درمانی

 مدیرکل حفاظت محیط زیست خوزستان در دیدار با ریاست بیمارستان گلستان از تلاش های شبانه‌روزی کادر درمانی این بیمارستان قدردانی کرد.
 به گزارش روابط عمومی اداره کل حفاظت محیط زیست خوزستان- محمد جواد اشرفی مدیرکل حفاظت محیط زیست استان در دیدار با رئیس  بیمارستان گلستان و پزشکان این مجموعه از تلاش شبانه روزی کادر درمانی تقدیر کرد .
وی در این دیدار ضمن قدردانی از تلاش‌های پرسنل زحمتکش بیمارستان و کادر درمانی گفت: در شرایطی که کشور با بیماری کرونا روبروست، تلاش و مجاهدت همه پرستاران و پزشکان در مهار و کنترل این بیماری ستودنی و باعث سربلندی و افتخار این قشر زحمتکش است و اجر و قرب بالایی در نزد جامعه دارند .
 اشرفی در بخش دیگری از سخنان خود به موضوع پسماندهای بیمارستانی و پساب اشاره نمود و گفت: از اینکه در این شرایط ویژه، مدیریت پسماند و بی خطر سازی زباله ها قبل از خروج از بیمارستان با نظارت بر تصفیه پساب ها و حفاظت از محیط زیست مورد توجه قرار گرفته تا از آلودگی محیط زیست جلوگیری شود، قدردانی کرد و درخصوص پیگیری‌ موضوعات محیط زیست بیمارستان مطالبی بیان کرد.  
اشرفی کنترل و مهار بیماری‌ها و حفاظت از  محیط زیست را گامی موثر برای سلامت جامعه دانست.
 در این دیدار دکتر معزی رئیس بیمارستان گلستان نیز گزارشی از اقدامات زیست‌محیطی ، وضعیت پسماندها ، پساب بیمارستان و بیماران کرونایی گزارشی ارائه کرد.