مدیر کل حفاظت محیط زیست خوزستان در پیامی فرا رسیدن هفته قوه قضاییه را تبریک گفت

مدیر کل حفاظت محیط زیست خوزستان در پیامی فرا رسیدن هفته قوه قضاییه را تبریک گفت. 
 به گزارش  روابط عمومی اداره کل حفاظت محیط زیست خوزستان، محمد جواد اشرفی مدیرکل حفاظت محیط زیست خوزستان در پیامی فرا رسیدن  هفته قوه قضاییه را تبریک گفت.
متن پیام به شرح زیر است:
 
بسمه تعالی
 
قوه قضائیه جمهوری اسلامی ایران با پاسداری از قانون اساسی و سرلوحه قرار دادن رهنمود‌ها و ارشادات مقام معظم رهبری  به عنوان رکن اساسی نظام، در گام دوم انقلاب مسئولیت خطیر و حساسی را در پشتیبانی از حقوق فردی و اجتماعی و تحقق بخشیدن به عدالت عهده‌دار است.
 
این ایام فرصت مغتنمی ست برای یادکردن از تلاشگران عرصه عدل و داد، تکریم تلاش خالصانه قشر خدوم قوه قضائیه و به ویژه تجلیل از مقام شامخ  شهید مظلوم دکتر بهشتی و سایر شهدای این عرصه است تا به نوعی خدمات نظام مقدس جمهوری اسلامی در نهاد قوه قضائیه پاس داشته شود.
 
اینجانب ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهید گرانقدر دکتر بهشتی (ره) و یاران باوفایش، هفته قوه قضاییه را به مجموعه متعهد و خدوم این قوه، رئیس کل دادگستری استان، معاونین قضایی، کارمندان دادگستری، کارکنان و همچنین محیط‌بانان  گرانقدر که ضابطین قوه قضاییه  استان خوزستان هستند، تبریک و تهنیت عرض نموده و موفقیت و تاییدات الهی در مسیر خدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را برای همه عزیزان آرزومندم.