قابل توجه دوستداران و فعالان عرصه محیط زیست

به دنبال مطلب منتشر شده درخصوص حمایت مالی از محیط بان مصدوم سید امین هادی پور که در حادثه فروردین ماه از  سوی تعدادی از مخربین محیط زیست و شرور مورد اصابت گلوله قرار گرفت و یک پای خود را از دست داد ، به اطلاع میرساند :
 این اداره کل از همان مراحل اولیه مجروح شدن برای درمان ایشان ، تمام تلاش خود را معطوف داشته تا  این محیط‌بان غیور هرچه زودتر به بهبودی کامل برسد  و برای انجام مداوا و کارهای درمانی ، ایشان را به یکی از بهترین و تخصصی ترین بیمارستان های کشور ( بیمارستان پارس تهران) اعزام نموده که از مجرب ترین  کادر درمانی برخوردار است و در طول زمان درمان نیز تمام  تلاش خود را جهت به حداقل رساندن دغدغه های فکری، جسمی و مادی ایشان معطوف نموده است .
درخصوص تهیه پای مصنوعی نیز اعلام می دارد ، سازمان حفاظت محیط زیست نهایت تلاش خود را نموده تا پای مصنوعی مناسب و  پیشرفته ای که امروزه برای تمام جانبازان و ایثارگران مورد استفاده قرار می گیرد، تامین گردد و این امر از تعهدات این سازمان است که انجام خواهد داد. 
 کار پیگیری ثبت جانبازی وی نیز  از سوی سازمان در حال انجام است که ان شاالله بزودی محقق می گردد.
 در راستای  کاهش دغدغه شغلی نیز  از سوی مدیریت استان تصمیم گرفته شد تا شغل متناسب با وضعیت جسمانی وی در مرکز استان پیش‌بینی گردد.
برای تامین ضروریات زندگی ، تامین زمین و یا واحد مسکونی  نیز  از طریق مقام عالی استان صورت پذیرفته که مراحل پایانی خود را سپری می‌کند و  مدیر کل حفاظت محیط زیست استان نیز در نشستی  با ریاست دادگستری استان خواستار رسیدگی فوری و برخورد با ضاربان و تسریع در روند پرونده قضایی ایشان شده است.
مجموعه این اقدامات نشان دهنده این است که اداره کل حفاظت محیط زیست خوزستان و مجموعه سازمان متبوع قدردان رشادت ها و ایثار نیروهای خدوم خود بوده و آنان را هیچگاه فراموش نخواهد کرد و به هر نحوی در تلاش است تا مشکلات این عزیزان را به حداقل برساند .
روابط عمومی اداره کل حفاظت محیط زیست خوزستان