برنامه پیاده روی و نهال کاری با حضور رییس آموزش و مشارکت های مردمی و تعدادی از پرسنل محیط زیست با مشارکت انجمن های محیط زیستی استان در شهرستان گتوند اجرا شد
به گزارش روابط عمومی اداره کل حفاظت محیط زیست خوزستان - مژگان سخایی رییس آموزش و مشارکت های مردمی اداره کل حفاظت محیط زیست خوزستان گفت: بعد از ظهر سه شنبه ۲۷ آبان ماه در یک برنامه مشترک تعدادی از پرسنل محیط زیست و مدیران و اعضای تشکل های  محیط زیستی از منطقه کارون در شهرستان گتوند بازدید نمودند.
وی افزود : در این برنامه که به میزبانی اداره حفاظت محیط زیست شهرستان گتوند صورت گرفت ،برنامه های پیاده روی در طبیعت و کاشت نهال اجرا شد . 
عبدالحسین کریمی رئیس  اداره حفاظت محیط زیست شهرستان گتوند نیز ضمن تجلیل از فعالیت های محیط زیستی تلاشگران و فعالین عرصه محیط زیست استان، یاد و خاطره مرحوم محسن خیرالهی تسهیلگر برجسته آموزش محیط زیست خوزستان را گرامی داشته و برای جانباز سرافراز سید امین هادی پور آرزوی سلامتی نمود.
در قسمت دیگری از برنامه انجمن های محیط زیستی استان و رییس آموزش و مشارکت های مردمی محیط زیست استان درخصوص اهمیت آموزش و ارتقای فرهنگ زیست محیطی جامعه راهکارها و توضیحاتی را ارائه نمودند .
در ادامه برنامه ، شرکت کنندگان با کاشت نهال در عرصه محیط بانی کارون به همه تلاشگران محیط زیست ، خصوصا محیط بان سرافراز سید امین هادی پور  که با اهدای پای خود در این منطقه دین خود به محیط زیست را ادا نمود و همچنین زنده یاد محسن خیرالهی ادای احترام نمودند.
ارسال به دوستاننام فرستنده:
ایمیل فرستنده:
نام گیرنده:
ایمیل گیرنده:


 
mail print pdf doc
0
0

تاریخ: چهار شنبه 28 آبان 1399     بازدید ها: 17     دسته: اخبار     
تا کنون نظری ثبت نشده
نام
نظر شما

captcha
طراحی و پیاده سازی: راد وب