رئیس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان امیدیه، از اجرای برنامه نشست مشترک زیست محیطی و بازدید میدانی نمایندگان واحدهای بهره‌برداری و نمکزدایی تأسیسات کرنج با کارشناسان این اداره خبر داد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل حفاظت محیط زیست استان خوزستان، علی معماری گفت: در راستای اهمیت به مسائل مهم محیط زیستی و به منظور پایش و بررسی وضعیت زیست محیطی تأسیسات بهره‌برداری و نمکزدایی کرنج، از آن مجموعه بازدید بعمل آمد.
وی افزود: پس از بازدیدهای میدانی از واحدهای فوق، معضلات زیست محیطی در زمینه مدیریت پسماندها و پساب‌های صنعتی و ضرورت رعایت نقل و انتقال پسماندها در چارچوب سامانه جامع محیط انسانی و همچنین ضرورت ساماندهی وضعیت پساب صنعتی آن واحدها و لزوم احداث تصفیه خانه در نشستی مورد بررسی قرار گرفت. معماری با بیان فعالیت‌ها و دستاوردهای واحد نمکزدایی و بهره‌برداری کرنج در زمینه اجرای پروژه‌های متعدد در زمینه مهار چاه سوزی از قبیل استقرار دستگاه فرآورش و دستگاه تفکیک‌گر سیار نفت، اظهار امیدواری کرد واحدهای بهره‌برداری و نمکزدایی کرنج با انجام اقدامات اصلاحی جهت کاهش اثرات زیست محیطی در زمینه مدیریت پسماندها و پساب‌های صنعتی و نصب و راه‌اندازی سیستم پایش آنلاین، در دستیابی به اهداف محیط زیست فعالیت نمایند.
ارسال به دوستاننام فرستنده:
ایمیل فرستنده:
نام گیرنده:
ایمیل گیرنده:


 
mail print pdf doc
0
0

تاریخ: شنبه 01 آذر 1399     بازدید ها: 17     دسته: اخبار     
تا کنون نظری ثبت نشده
نام
نظر شما

captcha
طراحی و پیاده سازی: راد وب