دیدار با فرماندار ، ریاست دادگستری و دادستان شهرستان اندیکا در هفته دولت

 به گزارش روابط عمومی اداره کل حفاظت محیط زیست خوزستان - به مناسبت هفته دولت با فرماندار، ریاست دادگستری و دادستان اندیکا دیدار و از زحمات آنها به جهت حمایت های انجام شده از محیط زیست تقدیر و تشکر بعمل آمد.
احمد طهماسبی شاه منصوری سرپرست اداره حفاظت محیط زیست شهرستان اندیکا عنوان نمود: به مناسبت فرارسیدن هفته دولت و گرامیداشت یاد و خاطره دولتمردان شهید رجایی و باهنر، از زحمات فرماندار، ریاست دادگستری و دادستان اندیکا در راستای پیشبرد اهداف زیست محیطی با اهدا تابلوی محیط زیستی تقدیر و تشکر گردید. 
فرماندار شهرستان اندیکا در این دیدار خاطر نشان کرد: یکی از اولویت های ما در سطح شهرستان توسعه مبتنی بر رعایت مسائل محیط زیستی است و تمامی ادارات قبل از هرگونه فعالیت عمرانی باید مجوزات لازم را از محیط زیست دریافت نمایند.
دادستان شهرستان نیز گفت: حفاظت از محیط زیست کشور اهمیت ویژه ای دارد و باید تمام توان خود را در راستای حفظ این میراث گرانبها به کار گیریم. 
وی با عنوان اینکه مامورین یگان حفاظت محیط زیست ضابطین خاص دادگستری محسوب می شود ، گفت: بی شک فعالیت های قانونی پرسنل حفاظت محیط زیست مورد حمایت قاطع و همه جانبه دستگاه قضاء و دادستانی خواهد بود.
ریاست دادگستری نیز با اشاره به گستردگی حوزه کاری ادارات محیط زیست گفت: باید تمام دستگاه ها نسبت به حفاظت از محیط زیست اهتمام داشته و وظایف زیست محیطی خود را به نحو احسن انجام دهند.