دیدار مدیرکل حفاظت محیط زیست خوزستان با فرمانده نیروی انتظامی استان

 
 مدیرکل حفاظت محیط زیست خوزستان، به مناسبت هفته نیروی انتظامی با فرمانده انتظامی استان خوزستان دیدار کرد .

به گزارش روابط عمومی اداره کل حفاظت محیط زیست خوزستان -  در روز سه شنبه مورخ ۲۰ مهرماه همزمان با هفته نیروی انتظامی مدیرکل حفاظت محیط زیست استان با فرمانده انتظامی استان دیدار کرد.
در این دیدار محمد جواد اشرفی مدیرکل حفاظت محیط زیست خوزستان ضمن تبریک هفته نیروی انتظامی و گرامیداشت این مناسبت و شهدای نیروی انتظامی، درخصوص اهمیت  و حفاظت از محیط زیست و مشکلات و معضلات محیط زیستی مطالبی بیان نمود.
 وی در بخشی از سخنان خود به موضوع  سرد شدن هوا و مهاجرت پرندگان به تالاب های استان اشاره نمود و گفت: هرساله تالاب‌های استان میزبان هزاران قطعه پرنده مهاجر هستند و ضرورت حفاظت و جلوگیری از شکار و صید از وظایف مهمی است که باید با جدیت پیگیری شود.
مدیرکل حفاظت محیط زیست خواستار حمایت و همراهی نیروی انتظامی در برخورد با متخلفان شکار و صید و حفظ این گونه های با ارزش در استان شد.
 در این مراسم سید محمد صالحی فرمانده نیروی انتظامی خوزستان نیز ضمن تاکید بر ضرورت حفاظت از محیط زیست اعلام آمادگی نمود تا در این زمینه ، نیروهای انتظامی همراه با نیروهای یگان حفاظت محیط زیست در امر حفاظت از گونه ها و حیات وحش استان همراهی داشته باشند .
همچنین در مراسمی که در محل فرماندهی نیروی انتظامی استان با حضور سرهنگ حیدری معاون هماهنگ کننده انتظامی استان ، دکتر عالمی نیسی فرماندار اهواز و فرماندهان دستگاه های اجرایی برگزار شد، نیروهای یگان حفاظت محیط زیست در کنار نیروی انتظامی و یگان های اجرایی استان در قالب رژه خودرویی مشارکت نمودند و در پایان مراسم از حسن آقا شیرمحمدی فرمانده یگان حفاظت محیط زیست خوزستان به خاطر تلاش در عرصه حفاظت و جلوگیری از شکار و صید در استان تقدیر بعمل آمد.