طی حکمی از سوی مدیر کل حفاظت محیط زیست خوزستان؛ داوود رشیدی بعنوان رییس اداره محیط زیست خرمشهر معرفی شد

 به گزارش روابط عمومی اداره کل حفاظت محیط زیست خوزستان - در مراسمی با حضور سرپرست اداره کل حفاظت محیط زیست خوزستان و فرماندار خرمشهر از زحمات رضا جاوید ، رییس قبلی محیط زیست خرمشهر تقدیر و داوود رشیدی پور بعنوان رییس جدید اداره حفاظت محیط زیست خرمشهر معرفی شد.
داوود میرشکار سرپرست اداره کل حفاظت محیط زیست خوزستان ، رضا جاوید را از نیروهای توانمند و پر تلاش محیط زیست استان معرفی کرد و گفت: در مدت ۹ سال فعالیت ایشان در اداره محیط زیست خرمشهر شاهد رشد و تحرک چشمگیر در تمام حوزه های محیط زیست و مشارکت و فعالیت سازمان های مردم نهاد شهرستان بوده و امیدواریم تا از این توانایی در شهرستان آبادان استفاده نماییم.
وی داوود رشیدی پور رییس جدید اداره حفاظت محیط زیست شهرستان خرمشهر را هم از نیروهای فعال استان معرفی کرد و گفت : بعنوان رییس در شهرستان رامشیر خدمت نموده و از توانایی های بالایی برخوردار است و می تواند ضمن تداوم این حرکت به توسعه فعالیت ها نیز ادامه دهد .
نادر عمیدزاده فرماندار ویژه شهرستان خرمشهر نیز از تلاش چند ساله رضا جاوید تقدیر و از رییس جدید خواست تا برنامه های خوبی که در این شهرستان در حوزه محیط زیست اجرا شده است را دنبال نماید.
در پایان نیز ضمن تقدیر از رضا جاوید ، داوود رشیدی بعنوان رییس جدید محیط زیست خرمشهر معرفی شد.لازم به ذکر است ، میر شکار بعد از انجام معارفه سرپرست جدید شهرستان خرمشهر ، از ادارات حفاظت محیط زیست خرمشهر و آبادان بازدید و با همکاران دیدار و گفتگو کرد. ایشان همچنین از مرکز بازدیدکنندگان تالاب بین‌المللی شادگان در آبادان نیز بازدید کرد.